Відкриття новорічної ялинки

Дата: 19.12.2019 16:23

Із Дня Святого Миколая починаються радісні, сповнені чудес новорічні та різдвяні свята, які завжди несуть з собою якісь особливі відчуття – казки, справжнього дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Чарівного свята більше за всіх очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих.

День Святого Миколая – особливий для кожної дитини, адже кожне дитяче серце з трепетом чекає від Святого Миколая здійснення заповітної мрії.

Так, 19 грудня 2019 року в День Святого Миколая в смт.Любар на площі відбулось урочисте відкриття новорічної ялинки.

На святковий захід біля красуні-ялинки зібралися діти та дорослі, аби разом взяти участь у чудовому святі.

На відкриття ялинки прибув і Святий Миколай, який запалив на новорічній красуні сотні різнокольорових яскравих вогників, і площа сповнилась чаруючою атмосферою зимових свят, а також Дід Мороз та Снігурочка, які з найменшими учасниками дійства водили хороводиІз святковими концертними номерами на відкритті ялинки виступали  окремі виконавці Любарської школи мистецтв.

Дитячі забави довкола головної ялинки наповнили селище позитивною, дійсно новорічною атмосферою.

Саме в цей день всі щирі дитячі мрії повинні бути почуті. Даруючи дітям казку, бажаємо їм рости в любові і турботі, щасливими і здоровими. Це – майбутнє України, нехай воно буде світлим, а ми дорослі допоможемо їх дитячим мріям стати реальністю.