Фото без описуВ рамках Комплексної цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа на 2018 – 2022 роки, затвердженої рішенням сесії Любарської селищної ради від 22.12.2017 р. № 32, 04.12.2019 року за кошти співфінансування придбаний житловий будинок за адресою: с. Глезне, вул. Незалежності, 7, Любарського р-ну., Житомирської обл.

23 грудня 2019 року укладений договір найму соціального житла між Любарською селищною радою, в особі селищного голови Герасимчука В.М. та особами із числа дітей, позбавлених батьківського піклування, Тичиною Наталею Леонідівною та Тичиною Любомиром Леонідовичем, жителями с. Перетік, Любарського р-ну.

Додатково:

Рішенням виконавчого комітету Любарськї селищної ради від 17.12.2019 р. № 229 житловому будинку (с. Глезне, вул. Незалежності, 7) надано статус соціального житла. Рішенням Любарської селищної ради XXIII сесії VIII скликання № 879 та № 880 взято на баланс селищної ради житловий будинок соціального призначення та земельну ділянку (присадибна ділянка). Рішенням Любарської селищної ради XXIII сесії VIII № 881 від 20.12.2019 року прийнято рішення про передачу в оренду житлового будинку соціального призначення та земельної ділянки особам, із числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Загальна вартість придбання житлового будинку разом із земельною ділянкою (на підставі висновків оцінки житлового будинку та земельної ділянки) становить 147 660 тис.грн.

Вищезазначені особи, які отримали житло соціального призначення були обрані селищною радою в порядку черговості перебування їх на соціальному квартирному обліку, відповідно до порядоку взяття громадян на соціальний квартирний облік, їх перебування на такому обліку, зняття з нього та надання соціального житла для осіб, які потребують соціального захисту, затвердженого рішенням виконавчого комітету Любарської селищної ради.