Напередодні Нового 2020 року та Різдва Христового, за доброю традицією голова Любарської селищної ради привітав жителів громади

Дата: 03.01.2020 10:35

Урочистий захід відбувся 28 грудня в центральному будинку культури

«За плечима – дуже  непростий  рік, сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень. Нехай новоріччя, яке вже стукає в двері, буде щедрим  на добро, багатим на радість і щастя. Хай ці свята принесуть вам та вашим родинам здоров’я, мир і процвітання. Зичу, щоб всі ваші мрії обов'язково здійснилися! І хай новий рік стане для всіх нас роком добрих змін» – до присутніх  звернувся голова Любарської селищної ради Герасимчук В.М.

Головними гостями свята стали Дід Мороз та Снігуронька,  які привітали усіх з Новим роком та Різдвом Христовим. А веселі новорічні пісні та танці у виконанні працівників Будинку культури Любарської селищної ради та окремих колективів подарували святковий настрій  всім присутнім.