До уваги платників податків зборів та інших платників до бюджету

Дата: 13.01.2020 11:51

Управління Державної казначейської служби України у Любарському районі Житомирській області повідомляє, що з 01.01.2020 у Державній казначейській службі України (далі – Казначейство) введено в дію нові рахунки для зарахування до бюджетів податків, зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету (далі – рахунки за надходженнями), відкриті відповідно  до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203, та з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN.

Інформація про «нові» реквізити рахунків за надходженнями опубліковано на  Веб – порталі Державної казначейської служби України за адресою: www.treasury.gov.ua.