Європейський Банк Реконструкції та Розвитку у рамках ініціативи ЄС EU4Business запрошує українські малі та середні підприємства сектору легкої промисловості зареєструватися на конкурсний відбір для участі у торговій місії до Держави Ізраїль, що відбудеться 15-17 березня  2020 року у с. Тель-Авів, за інформаційної підтримки Офісу з просування експорту України та Асоціації «Укрлегпром».

Мета торгової місії: створення торгових можливостей для виходу та/або  розширення присутності українських виробників на ринку держави Ізраїль через встановлення ділових контактів з потенційними партнерами шляхом проведення індивідуальних зустрічей в форматі В2В.

Пріоритет у реєстрації надаватиметься компаніям, які готові виробляти продукцію під ізраїльською торговою маркою, та з досвідом пошиття спідньої білизни, домашнього одягу, купальних костюмів, шортів, футболок, спортивного одягу, одягу з трикотажу, жіночих костюмів, суконь, спідниць, брюк, блузок, корпоративного одягу, текстильного взуття.

До бізнес-делегації шляхом конкурсного відбору буде обрано 8 компаній, які отримають:

  • Два дні бізнес-зустрічей з потенційними партнерами в Ізраїлі, заплановані двома консалтинговими компаніями – AtidEDIIsraeli-UkrainianAlliance;
  • Приміщення, робоче місце, вішаки для демонстрації продукції та інше для проведення бізнес-зустрічей протягом двох днів місії;
  • Участь у семінарі з вивчення трендів та аналізу торгових можливостей на таргетованому ринку;
  • Візити до місцевих ритейл мереж та на підприємства з виробництва одягу для обміну досвідом.

Вищезазначені послуги фінансуються ЄС у рамках ініціативи EU4Business та реалізуються ЄБРР. Делегати від компаній самостійно покривають витрати на квитки, проживання, індивідуальні витрати.

Зареєструватись та дізнатись більше про участь у торговій місії до Держави Ізраїль можна за посиланням: https://preview.mailerlite.com/x2c8w2. Реєстрація триває до 16 січня включно.

Контактна особа: Ірина Онікієнко (ionikienko@fsr.org.ua), організатор та керівник торгової місії до Дерджавиізраїль, проект «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР.