І знову наша вихованість !!!

Дата: 20.01.2020 08:59

Певно існує взаємозалежність між успішним навчанням, станом здоров'я, вихованістю, ставленням до комунального майна та  проведеного громадою благоустрою! Навколишнє освітлення  має велике значення для  створення комфортних умов, забезпечення безпечного середовища та збереження комунального майна! Але це наслідок, і впевненості, що вирішення проблеми освітлення чудово облаштованої території Інклюзивно Ресурсного Центру нашої громади спинить вандалів, не має!

Але потрібно створювати комфортний простір для наших громадян, тому нещодавно було змонтоване зовнішнє освітлення території ІРЦ Любарської селищної ради. Це не лише  дасть можливість якісно вести відеоспостереження на території та зберегти дитячий майданчик а й покращить пересування жителів громади в темний час доби. Дбаймо разом про наш життєвий простір…

З повагою Любарська селищна рада