Змонтовано автозупинку в селі Коростки

Дата: 20.01.2020 16:16

З ініціативи  в.о . старости Коростківського старостинського округу, відповідно до рішення  виконкому Любарської селищної ради, за підтримки  небайдужих жителів села Коростки (варто відмітити зварювальника Соловйова Віталія, який є майстром своєї справи і з металу  виробляє цілі шедеври) змонтовано  автозупинку  біля місцевої школи для дітей –школярів, вчителів, студентів та жителів громади, усіх, хто виявить бажання присісти відпочити чи сховатись  від вітру, мряки,  дощу чи навіть спеки влітку, чекаючи на транспорт. В планах з надією на фінансову підтримку орендарів земельних часток –паїв  монтаж  ще двох  автозупинок : через дорогу по вулиці Центральна   та біля сільського магазину по вулиці Миру, де проведено ремонт дороги з асфальтним покриттям.