Школа маленького футболіста

Дата: 29.01.2020 13:46

Шановні батьки! Запрошуємо Вас записати Вашу дитину у Школу маленького футболіста «Котигорошко», де його фізичним розвитком, розвитком витривалості, здорової конкурентності та спритності опікуватимуться досвідчені тренери.

На даний час проводиться визначення кількості бажаючих, тож про подальші умови та місце проведення занять буде повідомлено додатково (приймаються діти 4-7 років.)

За більш детальнішою інформацією просимо звертатися до відділу освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради: начальник відділу – Остропольська Наталія Анатоліївна (моб. тел. (096)599-09-04), завідувач сектором молоді та спорту Северин Олена Олександрівна (моб. тел..(096)3941248)