Робочий візит служби у правах дітей Любарської селищної ради до Привітівського старостинського округу

Дата: 31.01.2020 15:43

29.01.2020 року спеціалістами служби у справах дітей Любарської селищної ради у с. Привітів, Любарського району, Житомирської області було здійснено обстеження житла соціального призначення для осіб, із числа дітей, позбавлених батьківського піклування, з метою контролю стану проживання та користування вищезазначеним будинком.

В ході проведення обстеження, із особами, згідно норм чинного законодавства у сфері захисту житлових прав дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб, із їх числа, проведено роз’яснювальну бесіду щодо належного користування житлом соціального призначення, збереження технічного стану будинку та майна, яке їм надано у користування.