СІМ’Я ДЛЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ

Дата: 05.02.2020 08:18

Яке це щастя виховуватися в родині, коли є батьки! І яке це страшне випробування для дитини, позбавленої родини! Нажаль, у будь-якій державі і в будь-якому суспільстві завжди були і є діти, які з різних причин залишилися без піклування батьків…

Та радує те, що знаходяться люди, які не байдужі до страждань цих діток та хочуть надати їм любов, затишок і допомогти підготувати до самостійного життя. Такі родини проходять довгий шлях від докорів і сумнівів до переконань і дій.

Так і ще одна сім’я Любарської ОТГ зважилися і прийняли непросте та надзвичайно важливе рішення подарувати сімейне тепло двом дітям та створити прийомну сім’ю.

Тепер Настя та Сашко будуть жити в щасливій родині, де панує тепло та турбота!

Якщо Вам теж не байдужі долі таких дітей і Ви вирішили створити прийомну сім’ю звертайтеся за допомогою та консультацією до Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любарської селищної ради за телефонами (04147)2-14-37, 097-577-55-54 або за адресою: с. Старий Любар, вул. Медична, 5.