Планове обстеження сімей з метою попередження нещасних випадків серед дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах

Дата: 11.02.2020 09:43

07.02.2020 року спеціалістами служби у справах дітей Любарської селищної ради, працівниками ДПРЧ 24 смт. Любар у с. Липне, Любарського району, Житомирської області було здійснено обстеження сімей, які виховують дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

В ході проведення обстеження, із родинами проведено роз’яснювальну бесіду щодо попередження ситуацій, які несуть загрозу життю та здоров’ю дітей, дотримання правил пожежної безпеки у побуті, з метою унеможливлення виникнення пожежі та попередження її негативних наслідків.