ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 12.02.2020 10:14

ДО ВІДОМА РОБОТОДАВЦІВ!

Згідно Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачено страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Лише за умови сплати внесків не менше мінімального страхового внеску застрахованій особі (найманому працівнику) зараховуються страховий стаж для обрахування пенсійних та інших соціальних виплат.

Отже, не оформлені належним чином трудові відносини між працівником і роботодавцем призведуть до того, що такий працівник залишиться без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою.

Крім того, ст.265 Кодексу законів про працю України, передбачені значні суми штрафних санкцій за порушення роботодавцями вимог трудового законодавства.

Враховуючи зазначене, просимо Вас дотримуватись норм чинного законодавства про працю.