Буккросинг

Дата: 26.02.2020 08:05

Уприміщенні відділу освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради оформлені полиці "Буккросингу".Буккросинг – це світ мандруючих книг. Ви можете обрати для себе підручники, посібники, художню літературу. В ідеалі, буккросери повинні залишати книги в парках, кафе, поїздах, станціях метро, бібліотеках, реєструючи книги на спеціальних сайтах, але головна ідея буккросингу—саме обмін книгами.

Щороку кількість  полиць буккросингу в нашій країні збільшується. Зараз такі полиці можна побачити в багатьох містах України.

Ми також запрошуємо усіх книголюбів та книгоманів до цікавого вибору книги, приходьте обрати для себе цікаву книгу та поділіться своєю,  залиште свої відгуки чи випишіть цікаву цитату.

І звичайно ж, у кожного із Вас є своя улюблена книга. То ж приєднуйтесь до флешмобу «Я люблю читати», залишивши в коментарях свої фото із книгою.