НАШЕ МАЙБУТНЄ У НАДІЙНИХ РУКАХ

Дата: 28.02.2020 08:03

За останні роки кількість бажаючих навчатись у військових навчальних закладах зросла.

І це не може не тішити, адже, коли молоді хлопці і дівчата свідомо вибирають військову професію – значить наше майбутнє, майбутнє нашої країни у надійних руках. Адже ті, хто сьогодні вступає до військових навчальних закладів, усвідомлюють всю ситуацію, яка нині існує в країні, усвідомлюють можливість на своїх плечах відчути полум’я  війни. Їх палке бажання стати військовим, перш за все, просякнуте бажанням особисто зробити все можливе, щоб в Україні настав мир і спокій, їхнє бажання просякнуте справжнім і непідробним патріотизмом! Не є виключенням і Олександр Стасишин з с. ЮрівкаЛюбарського району. Коли розпочалась війна, йому було лише 12 років. Тоді ще ніхто не уявляв, що війна розтягнеться на довгих шість років… Йшов час, і глибоко в серці у Сашка стала зароджуватись мрія – присвятити своє життя захисту рідної Вітчизни. І ось у 2019 році успішно закінчивши 11 класів школи та подолавши вступні випробування Олександр Стасишин став курсантом Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова. Не так давно він прибув у свою першу відпустку та поділився враженнями від навчання. Звичайно, як у кожного студента, у навчанні є свої плюси і мінуси, досягнення і маленькі невдачі. Але одне Сашко може сказати впевнено, що не на мить не пожалкував про зроблений нимвибір та своїм прикладомзаохочує тих, хто ще стоїть перед вибором своєї майбутньої професії, як хлопців так і дівчат – не боятись, не сумніватись, а стати справжнім захисником своєї родини, своєї держави та обрати почесну професію  – бути військовим!!!