Соціальна робота з сім’ями Любарської ОТГ.

Дата: 05.03.2020 08:46

2 березня 2020 року з метою надання адресних соціальних послуг різним категоріям сімей фахівцями Центру соціальних служб Любарської селищної ради спільно із спеціалістами Служби у справах дітей Любарської ОТГ здійснено виїзди у с. Малий Браталів, с. Гринівці, с. Юрівка та с. Новий Любар, с. Великі Деревичі та с. Гізівщина.

Під час відвідування перевірено стан задоволення батьками першочергових потреб дітей: тепловий режим будинків, наявність дров, продуктів харчування, одягу, що відповідає віку та сезону тощо. З метою попередження неналежного виконання батьківських обов’язків, конфліктів у сім’ї та домашнього насильства, з батьками проведено бесіди щодо наслідків надмірного вживання алкоголю та належного виконання батьківських обов’язків.

У одній із сімей виявлено факт неналежного виконання батьківських обов’язків та антисанітарні умови проживання. Робота з сім’ями триває.