Профілактика продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім

Дата: 12.03.2020 10:41

Проблема вживання алкоголю серед молоді на сьогодні є дуже актуальною, тому з метою профілактики пияцтва, наркоманії, тютюнопаління та інших негативних явищ у молодіжному середовищі, виявлення та документування фактів незаконного продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів підліткам, а також вживання ними цих речовин, службою у справах дітей Любарської селищної ради на території Березівського старостинського округу проведено профілактичний рейд, в ході яких дітей у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння не виявлено.

В ході рейду продавцеві магазину у якому також функціонує бар, розяснено про норми  чинного законодавства щодо продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім та попереджено про відповідальність, яка може настати вразі порушення норм законодавства щодо продажу неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів