Комісія з питань захисту прав дитини

Дата: 12.03.2020 10:49

Відбулось друге засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Любарської селищної ради. В ході засідання було розглянуло та прийнято рішень по 6 зверненнях громадян селища,  опрацьовано та затверджено 6 індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та 6 індивідуальних планів соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Комісія з питань захисту прав дитини при виконкомі Любарської селищної ради, відповідно до Положення про комісію, здійснює свою діяльність не рідше ніж 1 раз на місяць, при необхідності може бути скликана позачергова Комісія.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!ЯКЩО У ВАС ВИНИКЛИ ПИТАННЯ, ЯКІ СТОСУЮТЬСЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ І ПОТРЕБУЮТЬ КОЛЕГІАЛЬНОГО ВИРІШЕННЯ, ПРОСИМО ЗВЕРТАТИСЬ ЗА АДРЕСОЮ: 13100, СМТ. ЛЮБАР, ВУЛ. НЕЗАЛЕЖНОСТІ, 52 (1 поверх приміщення управління праці,соціальної та сімейної політики РДА).