Про обмеження проведення масових заходів на території Любарської селищної ради

Дата: 12.03.2020 10:56

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання протоколу від 04.03.2020 №2 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Житомирської обласної державної адміністрації та з метою запобігання виникнення надзвичайної ситуації регіонального рівня внаслідок ймовірного поширення гострого респіраторного захворювання, спричиненого корона вірусом (COVID-19), враховуючи погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації по захворюваності на корона вірус, з метою профілактики поширення корона вірусу:

1.Обмежити проведення будь-яких масових заходів на території Любарської селищної ради з 11 березня 2020 року терміном на один місяць.

2.Керівникам організацій, підприємств, установ приватної та комунальної власності рекомендувати дотримуватися стандартних рекомендацій для профілактики захворювання на коронавірус.

3.Начальнику відділу культури та організаційно-масової роботи розробити та затвердити наказ по відділу  щодо обмеження проведення масових заходів в закладах культури.

4.Начальнику відділу освіти розробити та затвердити наказ по відділу освіти щодо обмеження проведення масових заходів в закладах освіти.

5.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний  голова                                        В.М.Герасимчук