Любарський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області повідомляє

Дата: 24.03.2020 13:54

11 березня, Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Документ передбачає запровадження  карантину з 12 березня до3 квітня 2020 року на усій території України. Терміни карантину можуть бути змінені в залежності від епідемологічної ситуації в країні.

Любарський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області  ПОВІДОМЛЯЄ про можливість вирішити більшість питань без особистих візитів до сервісних центрів скориставшись онлайн сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України, зокрема:

• подати заяву про призначення пенсії в “один дотик”;
  • отримати довідки, достовірність яких підтверджується QR-кодом (форми ОК-5/ОК-7, довідка про розмір пенсії, відомості про виплачену заробітну плату, сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж, інші);
  • перевірити відомості про трудову діяльність («Електронна трудова книжка»);
  • провести прогнозний розрахунок майбутньої пенсії за віком за допомогою сервісу «Пенсійний калькулятор»;
  • подати Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в Реєстр(і) застрахованих осіб;
  • подати звернення (пропозицію тощо);
  • активувати послугу безкоштовного СМС-інформування (щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем та страхового стажу особи).

ДЛЯ  ВИРІШЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ПИТАНЬ,

ПРОПОНУЄМО ТЕЛЕФОНУВАТИ

• ДО ЛЮБАРСЬКОГО ВІДДІЛУ ОБСЛУГОВУВАННЯ                ГРОМАДЯН (СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ)

(04147) 2-36-22   (098) 45-50-627