22.01.2019 р. проведено районний етап Шкільного турніру з футзалу. Турнір проводиться згідно Правил гри у футзал, з метою підвищення масовості дитячо-юнацького футзалу в районі, організації фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи в закладах загальної середньої освіти, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять футзалом, виявлення здібних футзалістів, популяризації та розвитку футзалу.

Всього до участі в турнірі заявилась 12  команд закладів загальної середньої освіти Любарської селищної ради.

Атмосфері  гри могли позаздрити навіть професійні футбольні команди. На мить забуваєш, що це шкільні змагання – скандують трибуни, женуть вперед своїх улюбленців. Прохід. Атака. Удар. Гол. Діти грали  не шкодуючи сил. Адже футбол  - це їхня  мрія, якою вони марять з  самого дитинства. Тут змагались учні до 5 класу.

Визначені та нагороджені переможці цього турніру: серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів

І місце – Глезненська ЗОШ І-ІІІ ступенів,