Дорогі жителі Любарщини!

Дата: 14.04.2020 10:52

Напередодні Великодніх свят звертаюся до вас із проханням: потурбуйтеся про власне здоров’я та здоров’я своїх близьких – залишайтеся на вихідні та свята вдома!

В області кількість  випадків інфікування коронавірусом, зростає не великими темпами на щастя. Як відзначив і Президент України, вчасно запроваджений карантин – це те, що нас рятує. Так, зараз складний період і для громадян, і для бізнесу. Але мусимо зараз мобілізувати зусилля та втримати ситуацію. Аби ці тимчасові незручності дійсно залишалися тимчасовими і завершилися у травні.

У вихідні та святкові дні органи правопорядку будуть працювати у посиленому режимі. Будьмо відповідальними! Зараз говорю не лише про штрафи, а закликаю бути свідомими і не наражати на небезпеку себе та оточуючих.

Усі, хто вірить у силу воскресіння господнього, має традицію: у цей великий день іти до церкви та освячувати паску. На жаль, цьогоріч маємо інші обставини. Але і в карантинних умовах кожен може дотриматися християнських звичаїв.

Всеукраїнська Рада церков погодилась, що масові заходи, в тому числі і релігійні, мають бути обмежені. А богослужіння проходитимуть у режимі відеотрансляції.

Священники наголошують: Господь завжди у наших серцях та поряд з нами, а не лише тоді, коли ми стоїмо у храмі.

Ми започатковуємо нові традиції та сімейні цінності. На Великодні свята залишаємося вдома, щоб вберегти родину. Будьмо здоровими!

«Господь пробачає завжди, людина – іноді, природа – ніколи».