Любарська селищна рада,  відділ культури, туризму та організаційно-масової роботи запрошує жителів Любарської ОТГ поділитись досвідом подорожей Європейськими країнами і прийняти участь в фотоконкурсі «Вивчаємо Європу- розбудовуємо Україну!».

Для участі у фотоконкурсі вам потрібно з 5.05.2020 року до 14.05.2020 року надіслати фотографії ваших подорожей країнами Європи і текст, в якому написати:

1. Ваше прізвище, імя, місце проживання;
  2. Назву країни, якою ви подорожували;
  3. Мета вашої подорожі ( робоча поїздка, навчання, відпочинок та ін..)
  4. Який корисний досвід у розвитку цієї країни ви хотілиб запровадити для нашої ОТГ ?

Фотографії з описом потрібно надсилати на електронну адресу: kultura-lubar@ukr.net/

Всі фотографії будуть опубліковані на офіційній сторінці Любарської селищної ради у фейсбуці, а переможці визначатимуться шляхом глядацького голосування ( вподобайок) і відзначені Подяками Любарської селищної ради.