Фото без опису50-й окремий ремонтно-відновлювальний полк (50 ОРВП, ) — військовий підрозділ, що входить до складу Збройних Сил України. Розташований в смт Гуйва Житомирського району,

Військова частина була заснована в 1997 році. Батальйон входив до складу 8-го армійського корпусу Північного оперативно-територіального (оперативного) командування.

З початком війни на сході України у 2014 році, військову частину було залучено до проведення Антитерористичної операції для відновлення військової техніки, що вийшла з ладу під час бойових дій.

Служба у 50 ОРВП це:

???? Гідне щомісячне грошове забезпечення

(СВ від 10 000грн, ДШВ від 11 000грн, ССО від 12 000грн).

???? Гарантоване підвищення грошового забезпечення у ході просування по службі.

???? Додаткова щомісячна виплата за участь в операції об’єднаних сил(ООС).

???? Надання житла (гуртожитки поліпшеного типу) для військовослужбовців військової служби за контрактом у військових частинах.

???? Після укладення першого контракту військовослужбовцям виплачується одноразова грошова винагорода (в залежності від встановленого Урядом прожиткового мінімуму) в розмірах:

особам рядового складу – вісім розмірів прожиткового мінімуму;

особам сержантського і старшинського складу – дев’ять розмірів прожиткового мінімуму;

особам офіцерського складу – десять розмірів прожиткового мінімуму.

???? Щорічна матеріальна допомога на оздоровлення.

???? Щорічна матеріальна допомога для вирішення соціально побутових питань.

???? Безоплатне забезпечення речовим майном.

???? Харчування за рахунок держави (в ППД – обід, в ООС, полігон – триразове харчування).

???? Безоплатна медична допомога військовослужбовцям у військових медичних закладах.

???? Пільгове санаторно-курортне лікування військовослужбовців та членів їх сімей.

???? Виплата грошової компенсації за піднайом житла.

???? Збереження місця роботи, посади та середньомісячної заробітної плати за рахунок державного бюджету при укладенні (продовженні) контракту (під час дії особливого періоду).