Наша гордість!

Дата: 12.05.2020 12:15

Як птахи повертаються весною до рідного краю, так повертаються до своїх домівок юнаки,призвані на строкову військову службу восени 2018 року. Одним з них є Поліщук Максим, житель с.Новий Любар Любарського району. Будучи справжнім чоловіком, він не намагався уникнути призову, а з честю виконав свій конституційний обов’язок. За сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову військову дисципліну, старанність, самовідданість  і стійкість, виявлені при проходженні військової служби Поліщук Максим Геннадійович нагороджений грамотою командира 145-го окремого ремонтно-відновлювального полку.

Максим є прекрасним прикладом для своїх друзів, товаришів, односельчан. Справжньою гордістю для своїх рідних та для Любарського районного військового комісаріату.