За минулу добу станом на ранок 13 травня COVID-19 діагностовано у ще 5 жителів Житомирської області. Саме стільки нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію виявили фахівці державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» за результатами лабораторних досліджень.

Як повідомляють в установі, усього в області 530 випадків захворювання на COVID-19, які зафіксовано:

м. Житомир 183, з яких 1 новий випадок;

Народицький 1;

Попільнянський 1;

Романівський 1.

Від початку епідемії від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померло 12 пацієнтів. Водночас побороли хворобу 67 жителів Житомирщини, у 13-х з них відсутність вірусу підтверджено минулої доби.

Упродовж доби до лабораторного центру надійшло 38 повідомлень про підозру, фахівцями лабораторії було проведено 188 досліджень і у 5 випадках виявлено COVID-19.

Усього з початку пандемії проведено 3 тис. 332 дослідження на захворювання коронавірусом.

ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» працює в умовах надзвичайної ситуації цілодобово. У вогнищах інфекції здійснюється комплекс протиепідемічних заходів, до яких залучені в тому числі фахівці обласного лабораторного центру.