Служба у справах дітей Любарської селищної ради

Дата: 13.05.2020 14:12

Служба у справах дітей Любарської селищної ради висловлює слова вдячності  ГО «Місія Відродження» в особі Руслана Бурячка, за відгук, оперативність та допомогу сім’ям, діти яких повернулися із інтернатних закладів та перебувають у складних життєвих обставинах, у забезпеченні їх продуктовими наборами.

Під час об’їзду, 11 травня 2020 року працівниками служби, також, батькам вкотре було наголошено про уникнення місць масового скупчення та дотримання карантинних вимог, роздані інформаційні листівки щодо обмежувальних заходів на період карантину, наголошено про належне виконання батьківських обов’язків, а також роздані захисні маски батькам та дітям. На стан здоров’я, ні батьки, ні діти – не скаржились, почували себе добре.

Робота в цьому напрямку продовжується.

Дякуємо ГО «Місія Відродждення» за виявлену допомогу і чуйне ставлення до дітей, які потребують допомоги! У цей нелегкий для нашої країни час приємно усвідомлювати, що є люди, чиї серця, наміри і дії спрямовані на творення добра!