15 травня - Міжнародний день сім’ї!!!

Дата: 15.05.2020 14:07

Це свято ще раз нагадує нам про близьких і рідних, яких треба цінувати, про важливість здорової і міцної родини, про людей, поруч з якими безпечно і комфортно, які допоможуть пережити негаразди, підтримують і дадуть пораду.

Міцна сім’я - це щоденна робота та велике щастя. Інколи це невивчені уроки, візити до лікаря, інколи - приготування сніданків і походи по гриби. Це спільні турботи та спільні перемоги.

Тому саме сьогодні, Любарський селищний голова Герасимчук Володимир Миколайович  спільно з в.о. директора ЦСС Любарської селищної ради Кришталь Оксаною Володимирівною відвідали за місцем проживання багатодітні сім’ї та  сім’ї, що потрапили в складні життєві обставини, щиро привітали батьків і дітей та вручили продуктові набори.

?Бажаємо кожній родині : нехай всюди лунає дитячий сміх, а рідні будуть вірною опорою! Будьте здорові та нехай Вас завжди зігріває любов. Бережіть свою сім'ю, адже це найдорожче у нашому житті!