Ситуація з COVID-19 на Житомирщині станом на 19 травня

Дата: 19.05.2020 09:42

Ситуація з COVID-19 на Житомирщині: за добу 9 нових випадків захворювання та 38 випадків одужання

На Житомирщині за минулу добу додалось  нових випадків захворювання на COVID-19 і усього від початку пандемії за результатами ПЛР-досліджень коронавірусну інфекцію діагностовано у 573 жителів області. Водночас побороли хворобу вже 187 пацієнтів, 38 з яких впродовж минулої доби.

Оперативну інформацію станом на ранок 19 травня за результатами лабораторних досліджень надали фахівці державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Як повідомляють в установі, випадки захворювання на COVID-19 від початку пандемії зафіксовано:

м. Житомир – 192, з яких 3 нових випадки;

Попільнянський – 1;

Романівський – 2;

Баранівський – 1.

Від початку епідемії не змогли побороти хворобу та від ускладнень, викликаних вірусом, померло 12 пацієнтів.

Упродовж доби до лабораторного центру надійшло 36 повідомлень про підозру. Фахівцями лабораторії було проведено 260 дослідження, з яких 13 позитивних, у тому числі 9 нових випадків.

Усього з початку пандемії проведено 4 тис. 708 досліджень на захворювання коронавірусом.

ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» працює в умовах надзвичайної ситуації цілодобово. У вогнищах інфекції здійснюється комплекс протиепідемічних заходів, до яких залучені в тому числі фахівці обласного лабораторного центру.

Нагадаємо, що Житомирський обласний центр крові закликає людей, які перехворіли на COVID-19, ставати донорами.