Ситуація з COVID-19 на Житомирщині: за добу 10 нових випадків захворювання та 43 випадків одужання

Друк E-mailСЕРЕДА, 20 ТРАВНЯ 2020, 09:14 ПЕРЕГЛЯДИ: 6

25На Житомирщині за минулу добу додалось  10 нових випадків захворювання на COVID-19 і усього від початку пандемії за результатами ПЛР-досліджень коронавірусну інфекцію діагностовано у 583 жителів області. Водночас побороли хворобу вже 230 пацієнтів, 43 з яких впродовж минулої доби.

Оперативну інформацію станом на ранок 20 травня за результатами лабораторних досліджень надали фахівці державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Як повідомляють в установі, випадки захворювання на COVID-19 від початку пандемії зафіксовано:

м. Житомир – 195, з яких 3 нових випадки;

Народицький – 1;

Попільнянський – 1;

Романівський – 2;

Баранівський –3, з яких 2 нових випадки.

Від початку епідемії не змогли побороти хворобу та від ускладнень, викликаних вірусом, померло 12 пацієнтів.

Упродовж доби до лабораторного центру надійшло 38 повідомлень про підозру. Фахівцями лабораторії було проведено 252 дослідження, з яких 16 позитивних, у тому числі 10 нових випадків.

Усього з початку пандемії проведено 4 тис. 960 досліджень на захворювання коронавірусом.

ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» працює в умовах надзвичайної ситуації цілодобово. У вогнищах інфекції здійснюється комплекс протиепідемічних заходів, до яких залучені в тому числі фахівці обласного лабораторного центру.

Нагадаємо, що Житомирський обласний центр крові закликає людей, які перехворіли на COVID-19, ставати донорами.

Зазначимо, що з 22 травня Уряд плянує полегшення карантинних заходів, зокрема  планує дозволити роботу громадського транспорту та дитсадків.