За минулу добу коронавірусну хворобу COVID-19 діагностовано у ще 6 жителів Житомирської області. І усього від початку пандемії на Житомирщині інфікувалось небезпечним вірусом 589 жителів.

Оперативну інформацію про ситуацію в області із захворюванням на COVID-19 станом на 9 годину 21 травня надали фахівці державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Як повідомляють в установі, лабораторно підтверджені випадки захворювання COVID-19 зафіксовано:

м. Житомир – 196, з яких 1 новий випадок;

Лугинський – 1;

Народицький – 1;

Попільнянський – 1.

Вилікувалось від коронавірусу  248 пацієнтів, у 18 з яких відсутність хвороби підтверджено минулої доби. Водночас не змогли побороти хворобу та від ускладнень, викликаних вірусом, від початку пандемії померло 13 пацієнтів, 1 з них минулої доби.

Упродовж доби до лабораторного центру надійшло 48 повідомлень про підозру. Фахівцями лабораторії було проведено 257 досліджень, з яких 6 нових випадків.

Усього з початку пандемії проведено 5 тис. 217 досліджень на захворювання коронавірусом.

ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» працює в умовах надзвичайної ситуації цілодобово. У вогнищах інфекції здійснюється комплекс протиепідемічних заходів, до яких залучені в тому числі фахівці обласного лабораторного центру.

Нагадаємо, що Житомирський обласний центр крові закликає людей, які перехворіли на COVID-19, ставати донорами.