Ситуація з COVID-19 в Україні станом на 28 травня

Дата: 28.05.2020 13:12

Ситуація з COVID-19 на Житомирщині: від початку пандемії інфікувались 673 жителі області

За минулу добу коронавірусну хворобу COVID-19 діагностовано у 13 жителів Житомирської області. Найбільше  - 7 випадків зафіксовано у Житомирі. Усього від початку пандемії на Житомирщині вже інфікувалося небезпечним вірусом 673 жителі.

Оперативну інформацію про ситуацію в області із захворюванням на COVID-19 станом на 9 годину 28 травня надали фахівці державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Як повідомляють в установі, лабораторно підтверджені випадки захворювання COVID-19 зафіксовано:

м. Житомир – 219, з яких 7 нових випадків;

Лугинський – 1;

Народицький – 1;

Попільнянський – 2.

Усього одужало від коронавірусу  392 пацієнти, з яких 50 – впродовж останньої доби.

Водночас не змогли побороти хворобу та від ускладнень, викликаних вірусом, від початку пандемії померло 14 пацієнтів.

Упродовж доби до лабораторного центру надійшло 25 повідомлень про підозру. Фахівцями лабораторії було проведено 196 досліджень, з яких 14 позитивних, у тому числі 13  нових випадків.

Усього з початку пандемії проведено 6 тис. 889 досліджень на захворювання коронавірусом.

ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» працює в умовах надзвичайної ситуації цілодобово. У вогнищах інфекції здійснюється комплекс протиепідемічних заходів, до яких залучені в тому числі фахівці обласного лабораторного центру.

Нагадаємо, що Житомирський обласний центр крові закликає людей, які перехворіли на COVID-19, ставати донорами.