Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2020 11:29

Щороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії! Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій та сподівань, прагнемо щоб вони росли здоровими та радісними!

Дорогі діти! Шановні батьки!
Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.
Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління та його майбутнє – головний обов'язок кожного із нас.!

Бажаємо усім діткам міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, мирного неба, щирих посмішок, сонячних ранків та незабутніх вражень! Нехай роки вашого дитинства будуть яскравими та незабутніми!