Фото без описуУ 2020 році стартував програмний комплекс «Соціальна громада», у рамках якого по всій Україні планується запустити фронт-офіси в ОТГ. Так жителі громад зможутьотримуватисоціальніпослугибезпосередньо за місцемпроживаннягромадян. В Любарській ОТГ програмний комплекс вжепідключено в чотирьох старостинських округах:

Авратинському, Великодеревичівському,Липненському, Малобраталівськомута ЦНАПі.

Цей програмний комплекс дозволить опрацьовуватидокументи в електронномувигляді, що дозволить скоротити час прийняттярішення та подаватидокументи для призначенняусіхвидівдопомог та субсидії за місцемпроживаннягромадян. Звертаємо увагу усіх жителів об’єднаної територигромади, що за призначенням допомог та субсидій Вам достатньо звернутись до своїх старостатів або ЦНАПу.

Робота по підключенню решти старостинських округів продовжується. Найближчим часом буде долучено старостати:

Мотовилівський, Панасівський ,Глезненський ,Коростківський, Березівський.

З повагою Любарська селищна рада