Служба у справах дітей

Дата: 04.06.2020 08:51

Традиційно у Міжнародний день захисту дітей, служба у справах дітей Житомирської обласної райдержадміністрації, вітає найбільш незахищені категорії дітей, а саме: дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та дітей, учасників АТО. Не залишились осторонь привітань і цьогоріч. Службою у справах дітей Житомирської обласної райдержадміністрації, за підтримки голови Житомирської обласної державної адміністрації – Віталія Бунечка, було надано подарунки для десятьох дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах Любарської об’єднаної територіальної громади, подарувавши дітям приємні емоції, а нам – дитячі усмішки!