Адресна допомога

Дата: 04.06.2020 14:51

Адресна допомога у вигляді продуктових наборів надається для сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах та залишилися на період карантину без основного доходу.

Зокрема, 4 червня фахівці ЦСС надали таку допомогу жителям с. Панасівка. До складу продуктових наборів входять продукти першої необхідності: крупи (макарони, гречка), цукор, рослинна олія, борошно та печиво.

Продуктові набори було закуплено за кошти, передбачені програмою «Здоров’я дітей раннього  віку та соціальна підтримка сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах на 2018 -2020 роки».

Також, під час візиту у сім'ї  здійснено обстеження житлово-побутових умов проживання та перевірено дотримання карантинних заходів.

Бережіть себе та будьте здорові!