На Житомирщині за добу виявлено 32 нові випадки захворювання на COVID-19

CovidМинулої доби на Житомирщині зафіксовано 32 нові випадки захворювання на COVID-19. Найбільше хворих на коронавірус виявлено у м. Житомирі – 17 та Житомирському районі – 9. Оперативну інформацію щодо COVID-19 станом на 9 годину 5 червня надали фахівці державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України». Усього в області від початку пандемії інфікувалось коронавірусом 865 жителів.

Лабораторно підтверджені випадки захворювання COVID-19 зафіксовано:

м. Житомир – 288, з яких 17 нових випадків;

Брусилівський – 1;

Лугинський – 1;

Народицький – 1.

Усього одужало від коронавірусної хвороби 482 пацієнти, у 8 з них вірусу не виявлено минулої доби.

Водночас не змогли побороти хворобу та від ускладнень, викликаних вірусом, від початку пандемії померло 15 пацієнтів, один з яких упродовж минулої доби.

За минулу добу до лабораторного центру надійшло 40 повідомлень про підозру. Фахівцями лабораторії було проведено 312 досліджень, з яких 32 - нові випадки.

Усього з початку пандемії проведено понад 8 тис. 342 дослідженя на захворювання коронавірусом.

ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» працює в умовах надзвичайної ситуації цілодобово. У вогнищах інфекції здійснюється комплекс протиепідемічних заходів, до яких залучені в тому числі фахівці обласного лабораторного центру.

Нагадаємо, що Житомирський обласний центр крові закликає людей, які перехворіли на COVID-19, ставати донорами.