Фото без опису28 червня 1996 року була прийнята сучасна Конституція України.

Вона була створена зважаючи на багатовікову історію українського державотворення. Адже за роки свого існування, навіть під гнітом та в притисненні, наш народ завжди прагнув самовизначення та відстоював власні права і свободи.

Ще в 1710 році Пилип Орлик уклав із козацькою старшиною і запорожцями «Пакти й Конституції прав і вольностей Війська Запорізького». Це був перший крок до, так би мовити юридичного закріплення прав, свобод та обов'язків українців.

А майже триста років по тому, керуючись Актом проголошення незалежності України, який був схвалений всенародним голосуванням, депутати Верховної Ради України другого скликання прийняли Основний Закон України - нашу Конституцію. Цей документ виважений мудрістю століть та досвідом українського народу. Тож і нині наша Конституція вважається однією із найдемократичніших у світі.Адже рівно 24 роки тому, Конституція України затвердила право українського народу жити у власній соборній країні, стала основою розбудови нашої держави як повноправної учасниці світового співтовариства

Її прийняття закріпило правові основи незалежної України,тобто, суверенітет і територіальну цілісність, забезпечення прав і свобод людини. Я щиро пишаюсь нашою країною,кожним українцем, що розвиває нашу державу так, як може, так як уміє.

Досвід усіх років незалежності України засвідчив, що Основний закон має відповідати сучасним потребам розвитку нашої держави. Перед усіма нами – як громадою, так і владою – стоїть важливе завдання: об’єднати зусилля і самовіддано працювати на благо нашої суверенної держави. Впевнений, що наша спільна  діяльність, заснована на положеннях Конституції і щоденній копіткій праці, відчуття персональної відповідальності кожного громадянина за долю країни дозволять зробити чимало масштабних перетворень у рідній Любарщині.

Від щирого серця зичу  вам, шановні мешканці Любарщини,  міцного здоров’я, бадьорості духу . Будьмо єдині у процесі побудови демократичного громадянського суспільства. Вірю ,  Україна ставатиме тільки кращою та заможнішою. Тож зі святом вас, шановні співвітчизники!

З Днем Конституції України!

З повагою Любарський селищний голова В.М.Герасимчук