На Житомирщині за добу не зареєстровано жодного випадку захворювання на COVID-19

У Житомирській області за минулу добу не виявлено жодного нового випадку захворювання на COVID-19. Про це повідомляють фахівці державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» станом на 18.00 годину 29 червня.

У лабораторному центрі зазначають, що відповідно до листа МОЗ України відбулись  зміни в  термінах  подання інформації, а саме звітність про COVID-19 надаватиметься станом на 18 годину.

Усього в області від початку епідемії захворіло на коронавірусну інфекцію 1 тис. 404 жителі області.

За весь період пандемії випадки інфікування коронавірусом зафіксовано:

м. Житомир – 471;

Овруцький – 6;

Народицький – 4;

Брусилівський – 1.

Усього одужало від коронавірусної хвороби 753 пацієнти. Водночас не змогли побороти хворобу та від ускладнень, викликаних вірусом, від початку пандемії померло 29 пацієнтів.

За минулу добу до лабораторного центру надійшло 4 повідомлення про підозру. Фахівцями лабораторії було проведено 56 досліджень і нових випадків захворювання не було виявлено.

Усього з початку пандемії лабораторним центром проведено понад 15 тис. 337 досліджень на захворювання коронавірусом.

ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» працює в умовах надзвичайної ситуації цілодобово. У вогнищах інфекції здійснюється комплекс протиепідемічних заходів, до яких залучені в тому числі фахівці обласного лабораторного центру.

Нагадаємо, що Житомирський обласний центр крові закликає людей, які перехворіли на COVID-19, ставати донорами.