На Житомирщині за добу 14 нових випадків захворювання COVID-19 та 44 випадки одужання

У Житомирській області минулої доби діагностовано 14 нових випадків захворювання на COVID-19, що підтверджено лабораторними дослідженнями. Водночас зафіксовано 44 випадки одужання.

Оперативну інформацію 3 липня надали фахівці державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Усього в області від початку епідемії на коронавірусну інфекцію захворіло 1 тис. 435 жителів області.

За весь період пандемії випадки інфікування коронавірусом зафіксовано:

м. Житомир – 478, з них 1 новий випадок;

Овруцький – 6;

Народицький – 4;

Брусилівський – 1.

Усього одужало від коронавірусної хвороби 897 пацієнтів, у 44-х з яких вірус не виявлено минулої доби.

Випадки одужання впродовж доби зафіксовано в обласному центрі та районах:

м. Житомир – 28;

Народицький – 3;

Бердичівський – 3;

Коростишівський – 2;

Малинський – 2;

Любарський – 1;

Новоград-Волинський – 1;

Житомирський – 1;

Попільнянський - 1;

Баранівський – 1;

Андрушівський  - 1.

Водночас не змогли побороти хворобу та від ускладнень, викликаних вірусом, від початку пандемії померло 30 жителів Житомирщини.

За минулу добу до лабораторного центру надійшло 28 повідомлень про підозру. Фахівцями лабораторії було проведено 298 досліджень, у 14 з них виявлено вірус.

Усього з початку пандемії лабораторним центром проведено понад 15 тис. 997 досліджень на захворювання коронавірусом.

У лабораторному центрі зазначають, що відповідно до листа МОЗ України відбулись  зміни в  термінах  подання інформації, відтепер звітність про COVID-19 надається станом на 18 годину.