Шановні поліцейські та службовці Національної поліції України!

Дата: 03.07.2020 14:33

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Сьогодні ви з честю виконуєте свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій наших громадян, стоячи на варті законності та правопорядку в суспільстві, без чого неможливий подальший розвиток нашої держави.

Приємно відзначити, що у повсякденній роботі ви демонструєте високий професіоналізм, мужність, відданість справі, Присязі та службовому обов’язку, при цьому залишаєтеся неупередженими та об’єктивними.

Вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Адже честь і гідність, бажання працювати і змінювати країну на краще – це ті основні якості, які повинен мати кожен працівник нової поліції.

Впевнений, що ваші ряди будуть активно поповнюватися молодими, досвідченими і самовідданими людьми, які вирішили присвятити своє життя справі справедливості, совісті та честі.

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, миру, злагоди, вірності службовому обов’язку та успішної служби на благо українського народу!

Слава Україні!

Голова селищної ради В.М.Герасимчук