На Житомирщині за добу 13 нових випадків захворювання COVID-19 та 45 випадків одужання

У Житомирській області минулої доби діагностовано 13 нових випадків захворювання на COVID-19, що підтверджено лабораторними дослідженнями. Водночас зафіксовано 45 випадків одужання.

Оперативну інформацію 7 липня надали фахівці державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Усього в області від початку епідемії на коронавірусну інфекцію захворів 1 тис. 481 житель області.

За весь період пандемії випадки інфікування коронавірусом зафіксовано:

м. Житомир – 495, з них 3 нові випадки;

Овруцький – 6;

Народицький – 4;

Брусилівський – 1.

Усього одужало від коронавірусної хвороби 996 пацієнтів, у 45-х з яких вірус не виявлено минулої доби.

Випадки одужання впродовж доби зафіксовано в обласному центрі та районах:

м. Житомир – 8;

Любарський – 13;

Житомирський – 4;

Попільнянський – 4;

Пулинський - 4;

Андрушівський  - 3.

Коростенський – 3;

Романівський  – 2;

Новоград-Волинський – 2;

Бердичівський – 1;

Лугинський – 1.

Водночас не змогли побороти хворобу та від ускладнень, викликаних вірусом, від початку пандемії померло 30 пацієнтів.

За минулу добу до лабораторного центру надійшло 17 повідомлень про підозру. Фахівцями лабораторії було проведено 151 дослідження, у 13 з них виявлено вірус.

Усього з початку пандемії лабораторним центром проведено понад 16 тис. 802 дослідження на захворювання коронавірусом.

У лабораторному центрі зазначають, що відповідно до листа МОЗ України відбулись  зміни в  термінах  подання інформації, відтепер звітність про COVID-19 надається станом на 18 годину.