На Житомирщині за добу 65 випадків одужання від COVID-19 та лише 2 нові випадки захворювання

У Житомирській області минулої доби діагностовано лише 2 нові випадки захворювання на COVID-19, що підтверджено лабораторними дослідженнями. Водночас 65 жителів області вилікувалось від коронавірусної хвороби.

Оперативну інформацію 8 липня надали фахівці державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Усього в області від початку епідемії на коронавірусну інфекцію захворіло 1 тис. 483 жителя області.

За весь період пандемії випадки інфікування вірусом зафіксовано:

м. Житомир – 494;

Овруцький – 6;

Народицький – 4;

Брусилівський – 1.

Усього одужав від коронавірусної хвороби 1 тис. 061 пацієнт, у 65-х з яких вірус не виявлено минулої доби.

Випадки одужання впродовж доби зафіксовано в обласному центрі та районах:

м. Житомир – 37;

Житомирський – 15;

Радомишльський – 6;

Чуднівський  - 3;

Малинський  – 2;

Пулинський - 1;

Коростенський – 1.

Водночас не змогли побороти хворобу та від ускладнень, викликаних вірусом, від початку пандемії померло 32 пацієнти, два з яких минулої доби.

За попередню добу до лабораторного центру надійшло 12 повідомлень про підозру. Фахівцями лабораторії було проведено 76 досліджень, у 2 з них виявлено вірус.

Усього з початку пандемії лабораторним центром проведено понад 16 тис. 878 досліджень на захворювання коронавірусом.

У лабораторному центрі зазначають, що відповідно до листа МОЗ України відбулись  зміни в  термінах  подання інформації, відтепер звітність про COVID-19 надається станом на 18 годину.