Соціальна робота з сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Дата: 10.07.2020 12:18

08.07.2020 року здійснено відвідування сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, у яких виховуються неповнолітні діти та які перебувають під соціальним супроводом ЦСС.

Спеціалісти побували у Привітівському та Липенськомустаростинських округах.

В. о. директора та фахівці ЦСС спільно з головним спеціалістом Служби у справах дітей відвідали 5 сімей, 4 з яких перебувають в складних життєвих обставинах. Також, комісією відвідано та отстежено соціальне житло, яке було надано особі, з числа дітей сиріт.

В ході роботи було проведено консультування сімей СЖО та запропонований соціальний супровід, надано рекомендації щодо покращення житлово-побутових умов проживання та попереджено про відповідальність за невиконання батьківських обов'язків.

?Про всі випадки порушення прав дитини просимо повідомляти Центр соціальних служб Любарської селищної ради, за телефоном (04147) 2-37-14 або 096-59-27-654.?