10.07.2020 року відбулося засідання робочої групи з вивчення питання збереження та раціонального використання приміщення бувшої Авратиської школи Авратинського старостинського округу. 08.07.2020 р. відбувся виїзд, де було оглянуто приміщення, площею 391 м 2, що перебуває в гарному стані, прилеглу територію, сад, клумби, підсобні приміщення.

З ініціативи В. М. Герасимчука пріоритетом є розгляд можливості використання приміщення як соціального житла для наших шановних учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб.

Керівник групи, секретар ради В.В. Янко запросив на засідання:

-голову спілки учасників АТО в житомирській області Бузона А.В.

-військового капелана Мудровського А.В.

-завідувач сектором комунальної власності Семенюк Н.В.

-експерта з земельних відносин Капніка Валерій

-в.о.старости Авратинскього старостинського округу Лінійчук Т.Д.

-член  спілки учасників АТО в житомирській області Сьомко Олександр

Розпочато опрацювання робочих питань що виникли, а саме: використання оренди, зміни цільового призначення комунального майна; співпраці з депутатським корпусом громади; вивчення позиції в.о. старости та жителів старостинського округу; співпраці з спілкою учасників АТО Житомирської області.