Фото без опису  10 липня 2020 року відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Любарської селищної ради. Із 39 членів виконавчого комітету на засіданні були присутніми 24 члени. Варто зазначити, що всі питання порядку денного були важливими для жителів громади.https://rada.info/upload/users_files/04345664/22b5c426d3becb3812426a6c60bd25a1.docx

Особливої уваги потребувало питання підготовлене відділом соціального захисту населення та праці Любарської селищної ради, адже від даного рішення виконавчого комітету залежить доля дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Обмін думками  в залі викликало питання погодження графіку роботи стадіону та використання матеріальної бази КЗ «Любарська ДЮСШ Любарської селищної ради». Доповідач по вищезазначеному питанню начальник відділу освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради Остропольська Н. А. зазначила, що виконавчий комітет своїм рішенням має внести роз’яснення щодо графіку роботи та решти робочих моментів. Конструктивні пропозиції при розгляді були надані членом виконавчого комітету Сьомко Т. В., а саме він зазначив щодо  усунення прогалин стосовно доступу жителів ОТГ всіх вікових груп до спортивних споруд, до дискусії долучились футболісти-аматори Сидорчук Є. В. та ін.

Селищний голова В. М. Герасимчук зазначив, що громада провела значну роботу щодо покращення матеріальної бази КЗ «Любарська ДЮСШ Любарської селищної ради», тому маємо відповідально підійти до раціонального функціонування ДЮСШ.

Водопостачання жителів громади є актуальним питанням сьогодення , тому на підставі звернення депутата селищної ради В.В. Янко, виконавчим комітетом було надано дозвіл на проведення робіт із підготовки будівництва господарчого питного водогону в селі Панасівка Панасівського старостинського округу. З повним змістом можна ознайомитись на сайті громади.(https://lubarska-gromada.gov.ua/news/1594301339/)

З повагою Любарська селищна рада