Каналізаційна насосна станція

Дата: 22.07.2020 09:47

Для таких великих та важливих об’єктів забезпечення життєдіяльності району, як очисні споруди селища, потрібна постійна увага.

Каналізаційна насосна станція – це складна багатоступенева система обладнання, яка очищає стічні води або переганяє відходи в місце їх очищення. Всім відомо, наскільки важливо дотримуватись санітарно-гігієнічних норм на підприємствах, скільки буває проблем при неякісній системі відведення та очищення стоків і скільки може обійтися капітальний ремонт КНС.

Тому, з ініціативи Любарського селищного голови В. М. Герасимчука було проведено ремонт очисних споруд селища, мабуть вперше за останні 17 років,також відремонтовано станцію часткової очистки КУ 200.

Із залученням спонсорських коштів було проведено очистку біоставка   першого ступеня очистки.

Дані системні кроки значно поліпшують роботу системи очистки стічних вод селища та додають комфорту в життя громадян.