Засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Любарської селищної ради

Дата: 22.07.2020 10:26

21.07.2020 року відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядок денний комісії були винесені наступні питання: про надання органом опіки та піклування дозволу на укладання договору купівлі-продажу житлового будинку та земельної ділянки у якому зареєстровані та проживають малолітні діти; два питання про надання органом опіки та піклування висновку про можливість громадянами виконувати обов’язки опікунів; питання щодо належного виконання батьківських обов’язків; також розглядалося декілька питань щодо спірних ситуацій, які виникли в сім'ях і стосуються участі батьків у вихованні дітей.

Вищезазначені питання були розглянуті, запрошені учасники заслухані, членами комісії були надані відповідні рекомендації в межах їх компетенції. Комісією були прийняті відповідні рішення з метою захисту прав та інтересів дітей.