Інформаційна кампанія

Дата: 23.07.2020 14:22

В рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні»21.07.20 року в Любарській селищній раді відбулась консультативна нарада з працівниками громади з питань реалізації механізму перенаправлення та надання допомоги постраждалим особам від торгівлі людьми.Співорганізаторами проекту є: ОБСЄ, Міністерство соціальної політики України, г.о. Жіночий інформаційно-консультаційний центр.

Розглянуто основні етапи розвитку державної політики у сфері протидії торгівлі людьми. Визначено пріоритети роботи громади в даному напрямку,Є а саме такі превентивні засоби як: дослідження, інформування, компанії економічних і соціальних ініціативи та навчальних програм