Засідання виконавчого комітету

Дата: 02.09.2020 13:11

Під керівництвом селищного голови Герасимчука В.М. відбулось засідання виконавчого комітету  Любарської селищної ради. Розглянуто значний перелік питань з різних – життєво важливих для жителів громади галузей.

Особливу увагу приділено соціальному забезпеченню жителів громади. Не зважаючи на (kovid) це є одним з пріорітетів роботи. На засіданні виконавчого комітету  затверджено надання  одноразової адресної грошової  допомоги військовослужбовцям  які вперше  уклали контракт, надання одноразової адресної допомоги жителям громади соціально незахищених категорій, погодження влаштування дітей  до навчальних закладів за медичними висновками тощо. В різному обговорено питання благоустрою населених пунктів , звернувши увагу на зупинки громадського транспорту, забезпечення якісного та безперебійного водопостачання, ремонту вулиць населених пунктів громади тощо.

Також  пройшло обговорення підготовки старостинських округів  до виборів 25.10.2020року.