Фото без опису  Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня Любара!

   Це особливий день, бо іменини рідного селища  - це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.

    Це свято об’єднує усіх, кому дорогий Любар - його вулиці, будівлі, сквери, парки і храми, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю  згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував  традиції, розбудовував та боронив від ворога.

  Усі досягнення, якими багатий Любар, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати нового  вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.

  Дякую кожному з вас, шановні любарчани, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій  Любара, покращення добробуту його жителів.

  Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного краю, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити селище заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

      Від щирого серця вітаю всіх  з днем селища! Від усієї душі зичу Любару динамічного розвитку . Усім мешканцям нашого славетного краю бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

     Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше селище завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

     З днем народження!

 

З повагою Любарський селищний голова В.М.Герасимчук